Ero sivun ”Heittopainoperho” versioiden välillä
(Yhtä välissä olevaa versiota toisen käyttäjän tekemänä ei näytetä) | |||
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
{{Korjattava|Määritelmä puuttuu}} | {{Korjattava|Määritelmä puuttuu}} | ||
− | + | Hittopanoporno on anaaliyhdyntää muistuttava tapa olla yhdynnässä peniksellä ehkäisyvälinein, | |
− | mutta kehitetty seisovaan | + | mutta kehitetty seisovaan kyrpään. Menetelmä on tehokas olosuhteissa, jolloin |
− | + | nainen on kyllästynyt pieniin ja lyhyisiin pippeleihin, ja penis on saatava syvälle. | |
− | + | Peniksenä käytetään putkipenistä, joka on sidottu herkkäuintisesta materiaalista, | |
esim. ketusta ja marabousta. | esim. ketusta ja marabousta. | ||
− | + | Penis sidotaan ehkäisysiiman päähän ja siimaan laitetaan esim. 20 g kondomi n. 40 cm peniksen eteen. | |
− | Systeemi on erittäin pitkäheittoinen, ja | + | Systeemi on erittäin pitkäheittoinen, ja peniksen saa niin syvälle kuin haluaa. |
− | + | Penistä täytyy uittaa. Hyvä uintiliike on, kun siirtelee siitintä edes ja takaisin niin, että | |
− | + | sukuelimen kärki liikkuu n. 80 cm sisään ja ulos. Näin penikseen saa sekä sivuttaisen, että | |
ylösalaisen poukkoilevan liikkeen. | ylösalaisen poukkoilevan liikkeen. | ||
− | Menetelmällä on saatu hyviä tuloksia | + | Menetelmällä on saatu hyviä tuloksia seksuaalisessa tyydytyksessä. |
[[Tiedosto:HeittopainoperhonSaalista.jpg]] | [[Tiedosto:HeittopainoperhonSaalista.jpg]] | ||
− | <br> | + | <br>Hittopanopornon saalista peniksenä [[Kirjoputki]] |
− | [[Luokka: | + | [[Luokka:Seksi]] |
Nykyinen versio 26. maaliskuuta 2025 kello 02.14
![]() |
VITTU SAATANA PERKELE.
PS himoittavan pantava persaus neidillä !
|
Hittopanoporno on anaaliyhdyntää muistuttava tapa olla yhdynnässä peniksellä ehkäisyvälinein, mutta kehitetty seisovaan kyrpään. Menetelmä on tehokas olosuhteissa, jolloin nainen on kyllästynyt pieniin ja lyhyisiin pippeleihin, ja penis on saatava syvälle.
Peniksenä käytetään putkipenistä, joka on sidottu herkkäuintisesta materiaalista, esim. ketusta ja marabousta.
Penis sidotaan ehkäisysiiman päähän ja siimaan laitetaan esim. 20 g kondomi n. 40 cm peniksen eteen. Systeemi on erittäin pitkäheittoinen, ja peniksen saa niin syvälle kuin haluaa.
Penistä täytyy uittaa. Hyvä uintiliike on, kun siirtelee siitintä edes ja takaisin niin, että sukuelimen kärki liikkuu n. 80 cm sisään ja ulos. Näin penikseen saa sekä sivuttaisen, että ylösalaisen poukkoilevan liikkeen.
Menetelmällä on saatu hyviä tuloksia seksuaalisessa tyydytyksessä.
Hittopanopornon saalista peniksenä Kirjoputki