Propilkki > Verkkopelaaminen ja turnaukset

Propilkin SM-kisojen hostit tiedottaa

(1/8) > >>

Pluto631:
saa poistaa

Sammy:


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kierros 1 LOHKO 2  Pisteet laskettu

Lopputulokset:

1 Tepsu 30p
2 7anxt 18p
3 Koo 15p
4 JamiDaMan 15p
5 Shark 14p
6 KuKa 12p
7 TAKO 11p
8 Suvi 11p
9 Survari 10p
10 Samppa919 10p
11 Budi 9p
12 Juso0 5p


SirPaM:
LOHKO 8

SUNNUNTAINA 2.1.2011 kello 20.30

 

Host:   SirpaM
Varahostit:   Antonio
   Tepsu

15min   Niemisjärvet   Kaikki lajit   Kevät   Keskipäivä
15min   Rautupuro   Kaikki lajit, kpl   Kevät   Iltapäivä, tauko 5 min
30min   Haapolahti   Kaikki lajit   Syksy   Aamu, tauko 5 min
30min   Vuontele   Normaali   Talvi   Aamu


mökö
Ronvei
Helenius
Fransu
K1lke
maxel
Papu15
Miksu
Kalle 68
Elbert
HMK
masa
Hankey Bannister
Fisu3b
Jokinen
lareman
Sevy
markku mato


mökö perui osallistumisensa työkiireiden vuoksi.
Ronvei ja Fisu3b eivät ilmottautuneet.
Elbert poistui kolmennen mapin jälkeen.
Papu15 ei saapunut kisaa.

edit.
Jatkoon päässeet:

Hankey Bannister, Miksu, markku mato, Fransu, HMK, lareman, k1lke ja Kalle68.
Heleniuksella ja kalle68:lla tasapisteet joilloin paras sijoitus ratkaisee.


Heleniukset sijoitukset: 2,7,10,11
Kalle 68:n sijoitukset: 2,6,12,12

Protestiaika 4.1.2011 kello 20.15. Onnea jatkoon päässeille!!

Hankey Bannister:
Osakilpailun tulokset

LOHKO 9
Host:   Hankey Bannister
Varahostit:   Kasparov / SirpaM

Pelattiin mapit
15min   Särkijärvi   Kaikki lajit   Kevät   Iltapäivä
15min   Pieni-Särkinen   Vain ahven   Syksy   Keskipäivä
30min   Koivusaaren matalikko   Normaali   Talvi   Aamu
30min   Iso-Söimi   Kaikki lajit   Kevät   Aamu

Jatkossa:
1) Sami       25
2) Jake       21
3) Micaz     20
4) hsl-63     19
5) Buddha   18
6) Pilkkiäijä  17
7) Ile             10
8) Jeremiz      9
===============
9) tu0mas       7
10) tomki        6
11) [email protected]  3
11) PP2BOY  3
13) Teme       2
14) masa1     0
===============
Topa ei aloittanut
===============
Ilmoittautua eivät jaksaneet
KalamiesSami
peltsi92
Ari95

Omasta puolestani kiitän kaikkia osallistuneita!

HB

arska75:
LOPPU TULOKSET
LOHKO 5




Host:   Arska75
Varahostit:   Mr_asco
   Jerchw

15min   Mustalampi   Vain ahven   Kevät   Keskipäivä
15min   Siikakoski   Kaikki lajit   Kevät   Iltapäivä
30min   Iso-Söimi   Kaikki lajit   Syksy   Aamu
30min   Vuolasniva   Kaikki lajit, kpl   Talvi   Aamu


1. Smuge  26p
2. Don Miguel 25p
3. Vileria 22p
4. Tintti 16p
5. Veli-pekka 15p
6. Jave 14p
7. Anakondah Sr 13p
8. Pajari 12p
--------------------------
9. ESME 6p
10. Juhox 5p
11. Ville 4p
12. Niko80  2p

Aaps ei ilmaantunut paikalle ilmoittautuneista.
loput ei ilmoittautuneet eikä saapuneet.

Valitus aika päättynyt.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

Siirry pois tekstitilasta