Chat

Kirjoittaja Aihe: -DX- III Mademapit perjantaikisa  (Luettu 32164 kertaa)

0 jäsentä ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

dx

  • Viestejä: 261
    • Profiili
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Vastaus #180 : Elokuu 02, 2019, 18:27:04 »

Pelipäivä: Perjantai 02.08.2019
6 Kierrosta pelattu
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.EpiFIN732,2,1,2,1,5
2.Mario643,5,7,1,3,1
3.total355,1,2
4.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK357,9,6,5,4
5.Mice73 (FPT)296,11,3,3
6.MaunoFIN261,6,8
7.ED (C)TOKFIN238,4,4
8.mak214,2
9.Rupciks2010,12,4,-,6
10.sasa56STORM132
11.Hanuri PenttinenHenrafishingFIN126,8
12.Repeaks10-,3
13.Laineen ReiskaISKTR103
14.Jari PekkaTeam HurrikaaniFIN109,7
15.KorkkiFIN94
16.titachOMUTRUS85,-
17.Make64FIN85
18.BizBiz76
19.juha kFIN67
20.PiikkimonniFIN67
21.Lilli58
22.Zhurka58
23.wydras310
24.meikäpoika0-
25.TENNESSEE MIKEYUSA0-
26.onsku0-
27.DELET013
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.KuopionlahtiEpiMade1915
2.LokkiluotoEL-ReinoMade1617
3.LinlonlahtitotalMade1399
4.VuonteleMarioMade4070
5.Saarijärvisasa56Made1855
6.UllavanjärviMarioMade3017
« Viimeksi muokattu: Elokuu 02, 2019, 20:58:26 kirjoittanut dx »
-DX- Siistit pelit


dx

  • Viestejä: 261
    • Profiili
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Vastaus #181 : Elokuu 09, 2019, 11:21:34 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 9.8 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata täällä http://kalassa.net/keskustelut/index.php?topic=28755.0

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
-DX- Siistit pelit

dx

  • Viestejä: 261
    • Profiili
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Vastaus #182 : Elokuu 09, 2019, 18:27:35 »

Pelipäivä: Perjantai 09.08.2019
6 Kierrosta pelattu
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.ED (C)TOKFIN561,1,18,1,7,6
2.Mario522,13,1,8,5,2
3.MDTOKFIN384,7,17,6,3,7
4.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK3411,6,8,17,1,8
5.ElovenaRSSFI325,9,2,14,9,9
6.jäppinenSKFIN326,3,9,5,12
7.MarkkuKiki3113,2,15,4,3
8.Thunduri tiger 22915,15,10,3,6,4
9.wydras2016,2,5
10.MaunoFIN209,5,5
11.TUKE NUKEMSKFIN1911,11,14,1
12.Mice73 (FPT)1914,18,2,8,11
13.AnakondaTOKFIN178,10,4,15
14.KalaKettuTOKFIN1317,3,18,15,10
15.VIIMASKFIN1117,6,12,10,13
16.vellu [FIN]1012,4,-,-
17.meridian103
18.Rupciks94,13,14
19.miankaYOL912,7,11
20.PirkkoSKFIN98,13,10,12
21.KetturiFIN712,7,13
22.Black Cat67,-
23.Miron49,-
24.vilho310,14,14
25.KertavedollaFIN216,11
26.Pauhu(A)Team TylsäkairaFIN0-
27.SergeyUA0-
28.RayanPL0-
29.KOK89RUS0-
30.Skrim0-
31.Val-Le0-,-,-,-,-
32.total0-
33.BOBARUS016
34.Turuu mongol016
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.Koivusaaren matalikkojäppinenMade2690
2.UllavanjärvijäppinenMade2825
3.SaarijärviMarioMade1984
4.VuonteleED (C)Made2666
5.Siika-valkeinenEL-ReinoMade2860
6.JormuanlahtiTUKE NUKEMMade2000
« Viimeksi muokattu: Elokuu 09, 2019, 20:58:11 kirjoittanut dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Viestejä: 261
    • Profiili
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Vastaus #183 : Elokuu 16, 2019, 13:20:48 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 16.8 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata täällä http://kalassa.net/keskustelut/index.php?topic=28755.0

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
-DX- Siistit pelit


dx

  • Viestejä: 261
    • Profiili
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Vastaus #184 : Elokuu 16, 2019, 18:06:28 »

Pelipäivä: Perjantai 16.08.2019
6 Kierrosta pelattu
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.ED (C)TOKFIN575,6,4,2,3,3
2.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK343,3,12,20,12,2
3.Kalervo MiettinenFIN2916,18,17,5,2,5
4.total274,2,7,-
5.IsotöröISKTRFIN2714,5,2,9,10,-
6.ElovenaRSSFI2712,10,3,8,8,10
7.tommikFIN269,12,1,10,11
8.mak243,1
9.kalaämmäTeam TylsäkairaFIN216,1,18
10.Mario2114,6,1
11.Pauhu(A)Team TylsäkairaFIN2111,9,7,18,4,14
12.jäppinenSKFIN191,19,16,9
13.Juku6.1 (A)SKFIN186,16,11,21,15,4
14.MarkkuKiki151,17,20
15.BizBiz1513,4,8,12
16.KilohauliTOKFIN147,11,16,7
17.Mice73 (FPT)138,5,13,16,13
18.TUKE NUKEMSKFIN1318,17,5,8
19.Koiran Makkara122
20.tomi plPL94
21.Rupciks7-,14,15,6,14,-
22.AnakondaTOKFIN715,7,-,17,12
23.Aivars7-,6
24.Fish716-,7
25.Sulkka58,15
26.K.O.W.K.A (RUS)49
27.KOK89RUS49
28.MattiFIN310,-
29.Miron310
30.V-M211
31.Alex214,11
32.Dimitr 38RUS0-,-,-
33.Exo-SS0-
34.SergeyUA0-
35.dawai0-
36.HAUGIAJU0-
37.MetzgarNOR0-
38.kasidi0-
39.Vasj0-
40.VIIMASKFIN0-,13,15,13,15
41.spinnerUA013
42.QQ0-,19
43.Jussi (TA2)FIN0-,19
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.LinlonlahtiMarkkuMade2536
2.VuontelejäppinenMade3452
3.SaarijärvitommikMade2243
4.UllavanjärvitommikMade1991
5.KuopionlahtiKalervo MiettinenMade3110
6.HaukilahtiED (C)Made1156
« Viimeksi muokattu: Elokuu 16, 2019, 20:55:18 kirjoittanut dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Viestejä: 261
    • Profiili
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Vastaus #185 : Elokuu 23, 2019, 15:45:37 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 23.8 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata täällä http://kalassa.net/keskustelut/index.php?topic=28755.0

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat

kalassa.net toivottomuuden johdosta nyt myös pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/
« Viimeksi muokattu: Elokuu 23, 2019, 17:20:35 kirjoittanut dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Viestejä: 261
    • Profiili
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Vastaus #186 : Elokuu 23, 2019, 18:28:35 »

Pelipäivä: Perjantai 23.08.2019
6 Kierrosta pelattu
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.MDTOKFIN604,7,4,4,2,1
2.Mice73 (FPT)506,8,2,1,3
3.Mario421,5,1,11,14,9
4.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK422,2,11,5,6,12
5.VIIMASKFIN3511,10,15,1,10,2
6.ED (C)TOKFIN297,17,6,3,13,7
7.Laineen ReiskaISKTR2516,3,10,8,11,8
8.MastoFIN245,9,2,16
9.Kala-ukko (C)SKFIN2413,6,5,4
10.MarkkuKiki2412,15,5,6,8,11
11.IsotöröISKTRFIN193,11,13,7
12.Juku6.1 (A)SKFIN1814,16,8,12,9,5
13.Pyykkönen163,7
14.Pauhuava KattilaFIN1610,4,9
15.exte (A)Kiki164,6
16.Pauhu(A)Team TylsäkairaFIN14-,1,13,-
17.Jussi (TA2)FIN103
18.KalaKettuTOKFIN619,7
19.keijo58
20.jaska jokunenFIN49
21.KetturiFIN49,13
22.JAZZ310
23.lihapullakastike310
24.vellu [FIN]117,18,12
25.Valkusfishing.perm.ruRUS112
26.WikkeFIN118,12
27.RakvorsisFIN0-
28.Heikki SilvennoinenFIN0-
29.spinnerUA0-
30.HerneRokka Mauri0-
31.punttimies0-,-
32.Antti.k0-,-
33.Ansku-Sofia0-
34.007 lv0-,-
35.Pirozhok0-
36.Lassi91FIN0-
37.Aivars0-
38.TUKE NUKEMSKFIN0-
39.jokkezz0-
40.Acerzander0-,-,-
41.jyrka2X-FactorEST0-
42.pakkeli0-
43.AppuraArtsi0-
44.Silviana87
« Viimeksi muokattu: Elokuu 23, 2019, 21:02:54 kirjoittanut dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Viestejä: 261
    • Profiili
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Vastaus #187 : Elokuu 30, 2019, 12:52:23 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 30.8 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
« Viimeksi muokattu: Elokuu 30, 2019, 13:48:02 kirjoittanut dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Viestejä: 261
    • Profiili
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Vastaus #188 : Syyskuu 06, 2019, 12:58:08 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 6.9 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
-DX- Siistit pelit


dx

  • Viestejä: 261
    • Profiili
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Vastaus #189 : Syyskuu 13, 2019, 12:46:41 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 13.9 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
-DX- Siistit pelit

dx

  • Viestejä: 261
    • Profiili
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Vastaus #190 : Syyskuu 20, 2019, 11:21:50 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 20.9 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10055

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat

« Viimeksi muokattu: Syyskuu 20, 2019, 18:54:42 kirjoittanut dx »
-DX- Siistit pelit


Kirjaudu sisään palveluiden tunnuksilla

 



center>