Chat

Author Topic: -DX- III Mademapit perjantaikisa  (Read 70110 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #180 on: August 02, 2019, 18:27:04 »

Pelipäivä: Perjantai 02.08.2019
6 Kierrosta pelattu
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.EpiFIN732,2,1,2,1,5
2.Mario643,5,7,1,3,1
3.total355,1,2
4.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK357,9,6,5,4
5.Mice73 (FPT)296,11,3,3
6.MaunoFIN261,6,8
7.ED (C)TOKFIN238,4,4
8.mak214,2
9.Rupciks2010,12,4,-,6
10.sasa56STORM132
11.Hanuri PenttinenHenrafishingFIN126,8
12.Repeaks10-,3
13.Laineen ReiskaISKTR103
14.Jari PekkaTeam HurrikaaniFIN109,7
15.KorkkiFIN94
16.titachOMUTRUS85,-
17.Make64FIN85
18.BizBiz76
19.juha kFIN67
20.PiikkimonniFIN67
21.Lilli58
22.Zhurka58
23.wydras310
24.meikäpoika0-
25.TENNESSEE MIKEYUSA0-
26.onsku0-
27.DELET013
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.KuopionlahtiEpiMade1915
2.LokkiluotoEL-ReinoMade1617
3.LinlonlahtitotalMade1399
4.VuonteleMarioMade4070
5.Saarijärvisasa56Made1855
6.UllavanjärviMarioMade3017
« Last Edit: August 02, 2019, 20:58:26 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #181 on: August 09, 2019, 11:21:34 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 9.8 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata täällä http://kalassa.net/keskustelut/index.php?topic=28755.0

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #182 on: August 09, 2019, 18:27:35 »

Pelipäivä: Perjantai 09.08.2019
6 Kierrosta pelattu
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.ED (C)TOKFIN561,1,18,1,7,6
2.Mario522,13,1,8,5,2
3.MDTOKFIN384,7,17,6,3,7
4.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK3411,6,8,17,1,8
5.ElovenaRSSFI325,9,2,14,9,9
6.jäppinenSKFIN326,3,9,5,12
7.MarkkuKiki3113,2,15,4,3
8.Thunduri tiger 22915,15,10,3,6,4
9.wydras2016,2,5
10.MaunoFIN209,5,5
11.TUKE NUKEMSKFIN1911,11,14,1
12.Mice73 (FPT)1914,18,2,8,11
13.AnakondaTOKFIN178,10,4,15
14.KalaKettuTOKFIN1317,3,18,15,10
15.VIIMASKFIN1117,6,12,10,13
16.vellu [FIN]1012,4,-,-
17.meridian103
18.Rupciks94,13,14
19.miankaYOL912,7,11
20.PirkkoSKFIN98,13,10,12
21.KetturiFIN712,7,13
22.Black Cat67,-
23.Miron49,-
24.vilho310,14,14
25.KertavedollaFIN216,11
26.Pauhu(A)Team TylsäkairaFIN0-
27.SergeyUA0-
28.RayanPL0-
29.KOK89RUS0-
30.Skrim0-
31.Val-Le0-,-,-,-,-
32.total0-
33.BOBARUS016
34.Turuu mongol016
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.Koivusaaren matalikkojäppinenMade2690
2.UllavanjärvijäppinenMade2825
3.SaarijärviMarioMade1984
4.VuonteleED (C)Made2666
5.Siika-valkeinenEL-ReinoMade2860
6.JormuanlahtiTUKE NUKEMMade2000
« Last Edit: August 09, 2019, 20:58:11 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #183 on: August 16, 2019, 13:20:48 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 16.8 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata täällä http://kalassa.net/keskustelut/index.php?topic=28755.0

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #184 on: August 16, 2019, 18:06:28 »

Pelipäivä: Perjantai 16.08.2019
6 Kierrosta pelattu
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.ED (C)TOKFIN575,6,4,2,3,3
2.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK343,3,12,20,12,2
3.Kalervo MiettinenFIN2916,18,17,5,2,5
4.total274,2,7,-
5.IsotöröISKTRFIN2714,5,2,9,10,-
6.ElovenaRSSFI2712,10,3,8,8,10
7.tommikFIN269,12,1,10,11
8.mak243,1
9.kalaämmäTeam TylsäkairaFIN216,1,18
10.Mario2114,6,1
11.Pauhu(A)Team TylsäkairaFIN2111,9,7,18,4,14
12.jäppinenSKFIN191,19,16,9
13.Juku6.1 (A)SKFIN186,16,11,21,15,4
14.MarkkuKiki151,17,20
15.BizBiz1513,4,8,12
16.KilohauliTOKFIN147,11,16,7
17.Mice73 (FPT)138,5,13,16,13
18.TUKE NUKEMSKFIN1318,17,5,8
19.Koiran Makkara122
20.tomi plPL94
21.Rupciks7-,14,15,6,14,-
22.AnakondaTOKFIN715,7,-,17,12
23.Aivars7-,6
24.Fish716-,7
25.Sulkka58,15
26.K.O.W.K.A (RUS)49
27.KOK89RUS49
28.MattiFIN310,-
29.Miron310
30.V-M211
31.Alex214,11
32.Dimitr 38RUS0-,-,-
33.Exo-SS0-
34.SergeyUA0-
35.dawai0-
36.HAUGIAJU0-
37.MetzgarNOR0-
38.kasidi0-
39.Vasj0-
40.VIIMASKFIN0-,13,15,13,15
41.spinnerUA013
42.QQ0-,19
43.Jussi (TA2)FIN0-,19
Pelatut vesistöt ja suurimmat kalat
PeliVesistöPelaajaKalaPaino
1.LinlonlahtiMarkkuMade2536
2.VuontelejäppinenMade3452
3.SaarijärvitommikMade2243
4.UllavanjärvitommikMade1991
5.KuopionlahtiKalervo MiettinenMade3110
6.HaukilahtiED (C)Made1156
« Last Edit: August 16, 2019, 20:55:18 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #185 on: August 23, 2019, 15:45:37 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 23.8 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata täällä http://kalassa.net/keskustelut/index.php?topic=28755.0

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat

kalassa.net toivottomuuden johdosta nyt myös pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/
« Last Edit: August 23, 2019, 17:20:35 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #186 on: August 23, 2019, 18:28:35 »

Pelipäivä: Perjantai 23.08.2019
6 Kierrosta pelattu
Pelaajien yhteispisteet ja sijoitukset kierroksittain
Sij.PelaajaTeamMaaPisteetSijoitukset
1.MDTOKFIN604,7,4,4,2,1
2.Mice73 (FPT)506,8,2,1,3
3.Mario421,5,1,11,14,9
4.EL-ReinoAamunkajon RatsastajatMEK422,2,11,5,6,12
5.VIIMASKFIN3511,10,15,1,10,2
6.ED (C)TOKFIN297,17,6,3,13,7
7.Laineen ReiskaISKTR2516,3,10,8,11,8
8.MastoFIN245,9,2,16
9.Kala-ukko (C)SKFIN2413,6,5,4
10.MarkkuKiki2412,15,5,6,8,11
11.IsotöröISKTRFIN193,11,13,7
12.Juku6.1 (A)SKFIN1814,16,8,12,9,5
13.Pyykkönen163,7
14.Pauhuava KattilaFIN1610,4,9
15.exte (A)Kiki164,6
16.Pauhu(A)Team TylsäkairaFIN14-,1,13,-
17.Jussi (TA2)FIN103
18.KalaKettuTOKFIN619,7
19.keijo58
20.jaska jokunenFIN49
21.KetturiFIN49,13
22.JAZZ310
23.lihapullakastike310
24.vellu [FIN]117,18,12
25.Valkusfishing.perm.ruRUS112
26.WikkeFIN118,12
27.RakvorsisFIN0-
28.Heikki SilvennoinenFIN0-
29.spinnerUA0-
30.HerneRokka Mauri0-
31.punttimies0-,-
32.Antti.k0-,-
33.Ansku-Sofia0-
34.007 lv0-,-
35.Pirozhok0-
36.Lassi91FIN0-
37.Aivars0-
38.TUKE NUKEMSKFIN0-
39.jokkezz0-
40.Acerzander0-,-,-
41.jyrka2X-FactorEST0-
42.pakkeli0-
43.AppuraArtsi0-
44.Silviana87
« Last Edit: August 23, 2019, 21:02:54 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #187 on: August 30, 2019, 12:52:23 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 30.8 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
« Last Edit: August 30, 2019, 13:48:02 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #188 on: September 06, 2019, 12:58:08 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 6.9 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #189 on: September 13, 2019, 12:46:41 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 13.9 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #190 on: September 20, 2019, 11:21:50 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 20.9 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10055

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat

« Last Edit: September 20, 2019, 18:54:42 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #191 on: September 27, 2019, 14:02:32 »
-DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 27.9 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #192 on: October 04, 2019, 10:26:42 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 4.10 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10108

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #193 on: October 11, 2019, 11:26:48 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 11.10 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10126

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #194 on: October 18, 2019, 13:05:01 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 18.10 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p

Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10139



Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
« Last Edit: October 25, 2019, 19:16:17 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #195 on: October 25, 2019, 14:40:29 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 25.10 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10146

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
« Last Edit: October 25, 2019, 20:59:02 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #196 on: November 01, 2019, 13:19:16 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 1.11 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10149

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
« Last Edit: November 01, 2019, 18:25:21 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #197 on: November 08, 2019, 11:58:04 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 8.11 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10156

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
« Last Edit: November 08, 2019, 18:00:32 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #198 on: November 15, 2019, 11:13:18 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 15.11 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10160

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat

« Last Edit: November 15, 2019, 18:24:13 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #199 on: November 22, 2019, 12:46:26 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 22.11 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10165

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
« Last Edit: November 22, 2019, 17:56:26 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #200 on: November 29, 2019, 13:06:56 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 29.11 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: http://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10173

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
« Last Edit: November 29, 2019, 18:14:21 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #201 on: December 03, 2019, 14:16:17 »
Tervehdys Perjantaikisaajat!

Itsenäisyyspäivänä 6.12 jää Perjantaikisa pelaamatta. Seuraava kisa vasta 13.12.

-DX-
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #202 on: December 13, 2019, 14:51:16 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 13.12 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: https://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10197

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
« Last Edit: December 13, 2019, 18:05:14 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #203 on: December 20, 2019, 15:04:53 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 20.12 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.

Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..

Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p

Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: https://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10204



Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
« Last Edit: December 20, 2019, 18:20:05 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #204 on: December 27, 2019, 15:16:28 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 27.12 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan..
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: https://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10209

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
« Last Edit: December 27, 2019, 17:59:50 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #205 on: January 03, 2020, 12:38:58 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 3.1 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p

Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: https://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10219

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
« Last Edit: January 03, 2020, 18:22:24 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #206 on: January 10, 2020, 12:55:48 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 10.1 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: https://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10229

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
« Last Edit: January 10, 2020, 19:17:12 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #207 on: January 17, 2020, 08:39:49 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 17.1 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: https://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10284

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat
« Last Edit: January 17, 2020, 17:59:10 by dx »
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #208 on: January 17, 2020, 19:07:23 »
Perjantaikisa näyttää jäävän pois ennätysservuongelmien vuoksi.

-DX-
-DX- Siistit pelit

dx

  • Posts: 355
    • View Profile
Vs: -DX- III Mademapit perjantaikisa
« Reply #209 on: January 24, 2020, 11:03:47 »
DX- III Mademapit perjantaikisa tänään 24.1 alkaa noin 18.00 ja kestää tänään n. 3h päättyen n. klo 21.00.
Pelaile kun ehdit, kaikki loppuun pelaamasi kisat lasketaan.
Pelatut mapit otetaan huomioon ja pisteet: 14, 12, 10, 9, jne+ suurin 1p
Pelin tilannetta ja tuloksia voit seurata pelikaistalla: https://keskustelu.pelikaista.fi/threads/dx-iii-mademapit-perjantaikisa.1270/post-10329

Kisaan ovat tervetulleita kaikki hyvän käytöksen taitajat

Toivotaan parempaa onnea edellisen ennätysserverin aiheuttaman harmin jälkeen.
« Last Edit: January 24, 2020, 18:13:03 by dx »
-DX- Siistit pelit

 



center>